CLUB AMAZON INSTAGRAM YARIŞMASI

Club Amazon 2017 Instagram Yarışması Duyuru

Size Göre Glamping Nedir?

Tesisimizin Instagram sayfası “clubamazon” (http://instagram.com/clubamazon) için “Bana göre glamping” sloganıyla keyifli bir yarışma düzenlemektedir. Amazon’da fotoğraf çekip, #clubamazon #bördübet #glamping etiketleriyle Instagram’da paylaşan ve yarışma sonunda en çok beğenme (like) alan takipçimize akşam yemeğinde sürpriz hediyeler ikramedilecektir.

Instagram Yarışma Kuralları

-Yarışma Amazon Tur.Tic.A.Ş’nin Instagram sayfası üzerinden 15.06.2017 tarihinde saat 11.00’da başlayıp 08.10.2017 tarihinde saat 24.00’da sona erecektir.
-Yarışmaya dâhil olabilmek için Amazon Tur.Tic.A.Ş’nin Instagram hesabını takip etmek ve ilgili fotoğrafın Instagram’da (#clubamazon #bördübet #glamping) hashtag’leriyle ve “İnsanları Etiketle” kısmından fotoğraf üzerinde (clubamazon) etiketlenmesi gerekmektedir.
-18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül verilmez.--Yarışmaya katılım ücretsizdir.
-Katılımcıların yükledikleri fotoğrafların kampanya konusuna, koşullarına, genel ahlak kurallarına uygunluğu Amazon Tur.Tic.A.Ş tarafından tayin edilmiş moderatör yetkilileri tarafından kontrol edilecektir. Bu koşullara uymayan fotoğraflar kampanya kapsamına alınmayacaktır.
-Yarışmanın kazananı, yarışma sonunda kişilerin Instagram hesapları üzerinden (#clubamazon #bördübet  #glamping) hashtag’leriyle yayınlanan fotoğraflar arasından en çok beğenme (like) alan fotoğraf  belirleyecektir.
-Yarışmaya dâhil olabilmek için çekilen fotoğraflarda en az 10 like alması gerekmektedir.
-Yarışma sonunda en fazla beğeni (like) alan fotoğraf sahibine, akşam yemeğinde sürpriz hediyeler ikram edilecektir.
-Katılımcıların, Instagram profillerinin erişime açık olması gerekmektedir.
-Yarışma akşam yemeğinden önce saat 19:45 'de son bulacak ve yarışmanın kazananı saat 20:45 'de Amazon Tur.Tic.A.Ş’nin Instagram hesabından duyurulacaktır.
-Yarışma, Facebook ve Instagram ile alakalı değildir. Facebook ve Instagram yarışmayı yönetmemekte, maddi olarak desteklememekte veya yarışmadan maddi çıkar sağlamamaktadır.
-Kazananın sorumluluğunda olan edimlerin zamanında ve olması gerektiği şekilde yerine getirilmemesi durumunda Amazon Tur.Tic.A.Ş  hiçbir şekilde sorumlu olmayıp bu Amazon Tur.Tic.A.Ş  tarafından belirlenen yedek kişi ödüle hak kazanacaktır. Bu halde kazanan, hiçbir nam ve isim altında talepte bulunamaz.
-Amazon Tur.Tic.A.Ş, kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanılan puanları tespit etmesi durumunda yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve/veya katılımcıyı diskalifiye etme hakkına sahiptir.
-Katılımcı, sorumlulukların ihlalinden kaynaklanan veya meydana gelen ve/veya 3. kişiler tarafından öne sürülen veya sahiplenilen fikri mülkiyet hakları sebebiyle Amazon Tur.Tic.A.Ş sorumlu tutamaz.
-Siteye yüklenecek fotoğraflarda siyasi, felsefi veya dini propaganda amaçlı görüş ve bildiri yayınlanamaz, toplumun zararına olabilecek ya da genel ahlaka ve yasalara aykırı herhangi bir amaç güden etkinlik ve telkinlerde bulunulamaz. Siteye yüklenecek fotoğraflar toplum tarafından kabul edilen genel ahlak kurallarına uygun olmalıdır. 
-Yarışma için gönderilmiş tüm materyaller, işbu sözleşmeye uygun olmalıdır. Amazon Tur.Tic.A.Ş’nin, kabul edilemez veya yasadışı veya uygun görmediği herhangi bir malzemeyi önceden uyarıda bulunmaksızın yarışmadan diskalifiye edebileceği  gibi, bu içerikten kaynaklanan hukuki, cezai ve idari sorumluluk ilgili üye/katılımcıya aittir, Amazon Tur.Tic.A.Şsorumlu tutulamaz.
-Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
-Yarışmaya katılan kullanıcıların, yarışma bitip, ödülleri tespit edilene kadar kanallar üzerinde kullandıkları isim/takma isimleri değiştirmemeleri gerekmektedir.Amazon Tur.Tic.A.Ş,yarışmayı herhangi bir anda iptal etme veya kısaltma, değiştirme, durdurma veya geçersiz kılma hakkını hiçbir sorumluluk altında kalmadan veya tazminat istemsiz saklı tutar. 
-Yarışmada, tatil süresi boyunca bir kez ödül kazanma hakkı vardır.  
-Yarışmaya içerik gönderen herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartları’nı okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.